In Stomatologia

Wzrasta rola anestezjologii w leczeniu stomatologicznym. Dzięki zastosowaniu różnych technik znieczulenia, stworzeniu komfortu dla pacjenta i stomatologa, dentysta ma możliwość wykonywania wielu zabiegów przez krótki czas. Znieczulenie ogólne jest jedyną możliwością wykonania odpowiedniego i kompletnego leczenia podczas jednej wizyty.

Nowoczesne leczenie stomatologiczne, wykonywane przez zespół dentystyczny, jest nie do pomyślenia bez anestezjologa. Sedacja jest znieczuleniem typu anestezjologicznego, które zapewnia spokój pacjentowi, szybkie wyzdrowienie i co najważniejsze, bezbolesne leczenie.

Zalety leczenia zębów pod narkozą

Bardzo często pacjenci są zaskoczeni, że przez jeden dzień mogą rozwiązać wszystkie problemy stomatologiczne, a wszystkie wady próchnicowe usunąć bez bólu. Jest to możliwe, ponieważ nasze zespoły pracują wspólnie z anestezjologami. W niektórych przypadkach leczenie z takim typem znieczulenia jest jedynym rozwiązaniem z powodu czasu trwania leczenia (4-5 godzin) lub jego złożoności (interwencja chirurgiczna), bądź dlatego, iż pacjenci przebywają w Bułgarii przez krótki okres czasu lub są bardzo zajęci.

Jest to typ znieczulenia, które zdecydowanie zalecamy, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i spokój pacjentom zdrowym klinicznie i jest jedyną alternatywą dla osób z problemami zdrowotnymi. Wykorzystanie anestezjologów daje możliwość wysokiej jakości leczenia pacjentów, dla których leczenie w normalnych warunkach nie jest możliwe. Tacy pacjenci to osoby z problemami psychicznymi i fobiami, a także chorzy podatni na mdłości w przypadku manewrowań, wykonywanych w ich jamie ustnej.

oferta leczenia stomatolog

Znieczulenie ogólne jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem leczenia dzieci niepełnosprawnych i dzieci specjalnej troski. Praca zespołowa anestezjologa i stomatologa pozwala na odpowiedni monitoring i kontrolę powikłań u pacjentów z ciężkimi schorzeniami ogólnymi, takimi jak nadciśnienie tętnicze, udar serca czy mózgu w przeszłości itp. Ta metoda leczenia jest nowością w kompleksowym podejściu do zdrowia zębów. Jedyną niedogodnością jest jedynie długość procedury, ale z drugiej strony, ma ona wiele innych zalet:

  • Pojedyncza wizyta, oszczędzająca pacjentowi i jego rodzinie stresu i niedogodności związanych z organizacją transportu i czasu.
  • Korzystne warunki operacyjne dla zespołu terapeutycznego, umożliwiające wdrożenie odpowiedniego leczenia stomatologicznego. Z prawidłową informacją o stanie ogólnym pacjenta, odpowiednim doborze sprzętu do znieczulenia i prawidłowym monitorowaniu pacjenta, znieczulenie ogólne i sedacja są całkowicie bezpieczne, a istniejące ryzyko związane jest z zawaleniem się żyły lub irytującym kaszlem, który ustępuje w krótkim czasie.

 

Recommended Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search